Jak wybierać repliki zegarków (Rolex lub inne)?

 

Chyba każdy marzy o posiadaniu luksusowego zegarka pochodzącego od znanego na całym świecie projektanta. Nie każdego jednak stać na wydatek rzędu kilkudziesięciu złotych. Wtedy lepszym rozwiązaniem mogą być repliki zegarków. Rolex czy inne równie drogie marki mogą być wówczas dostępne dla każdego. W zegarki-kolekcjonerskie.com można zauważyć, że takie repliki praktycznie nie różnią się od oryginałów.

Repliki zegarków, Rolex jest coraz popularniejszy.
Repliki zegarków, Rolex.

Szukając i kupując replikę zegarki marki Rolex, warto postawić nie tylko na wygląd, ale także na jakość wykonania. Taka replika również może kosztować kilkaset złotych, dlatego warto wydać te pieniądze jak najlepiej. Z łatwością da się znaleźć repliki naprawdę dobrej jakości, zegarki, które wytrzymają przez wiele długich lat i choć nie będą wykonane tak jak Rolex z prawdziwego złota, to również będą zachwycały pięknym wyglądem.

Ogromna zaletą replik zegarków takich marek jak Rolex jest ich znacznie niższa cena. Oryginały mogą kosztować nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Są i takie marki, których zegarki można kupić za kilkaset tysięcy złotych. Niektórzy natomiast wolą zegarki ze średniej półki.

Model zegarka

Przykładowa cena zegarka

Longines Primaluna

3800 zł

Longiner Lyre

3600 zł

Chopard Happy Sport

32000 zł

Chopar Happy Diamonds

31800 zł

Ingersoll The Trenton

1500 zł