Sandały czy klapki na plażę

Zarówno klapki jak i sandały sprawdzą się na plaży oraz podczas letnich wycieczek. Klapki są znacznie mniej zabudowane od sandałów i świetnie sprawdzą się głównie na plaży, natomiast sandały są bardziej zabudowane, jednakże odsłaniają palce oraz sporą część stopy, lepiej do niej przylegają i możesz wybrać sandały damskie zarówno na plażę jak również do zwiedzania miasta, imprezę, czy też nawet na ślub (są bardzo wygodne i przewiewne). Szeroką ofertę sandałów znajdziesz tutaj – sandały damskie.

Rodzaje sandałów

Jeśli decydujesz się na sandały to powinieneś swój wybór uzależnić od potrzeb, np. sandały na wysokim obcasie albo koturnie nie sprawdzą się na plaży, tutaj sprawdzą się najlepiej sandały wykonane z nieprzemakalnych materiałów, szyte oraz na płaskim obcasie. Jednakże jeśli chcesz w sandałach wybrać się na letnią imprezę to postaw na bardziej eleganckie sandały na obcasie lub koturnie.

Skóra czy syntetyk

Na rynku znajdziesz sandały wykonane zarówno z naturalnej skóry jak również z materiałów syntetycznych. Skóra będzie neutralna dla naszego ciała, natomiast sandały z niej wykonane są droższe od sandałów z tworzywa sztucznego.