Zwykła bezsilność codziennego życia, z dwupunktem dałam radę to zmienić na lepsze.

 Dawniej miałam tak, że wstawanie do pracy było moją zmorą a niedziela była dla mnie traumatycznym dniem oznajmującym, że jutro poniedziałek i znowu trzeba iść do pracy.

Wtedy przez przypadek trafiłam na stronę: http://annakubica.com! Kiedyś ktoś mi wspominał odnośnie wpływu na podświadomość, ale nie wiedziałam, że tak powiem kolokwialnie ugryźć. Dwupunkt, to jest to! Prosta metoda kreacji wymarzonej sytuacji.

Na warsztatach nauczyłam się jak radzić sobie z negatywnymi myślami. Może wydać się to jaką wyimaginowaną bajką, czymś niedorzecznym i mało wiarygodnym, ale jednak! Dwupunkt jest metodą, która wykreuje Twoją wymarzoną rzeczywistość. Rzeczywiście pomogło na tyle, że zdobyłam w sobie siłę na zmianę pracy, bo przecież wszystko wydawało mi się takie mało prawdopodobne, że nie mam siły, że nie potrafię.

Zmieniłam to w sobie i stałam się zupełnie inną osobą! Moja postawa wśród otoczenia wywołała spore zamieszanie, bo nikt nie wierzył, że dwupunkt ma taką siłę. Jednak metoda ta uzdrowiła mnie we wszystkich dziedzinach życia. Życie nabrało barw, stało się prostsze a ja myślę tylko pozytywnie i w podświadomości kreuję dalsze moje losy wspaniałego życia. Jeżeli jesteś na etapie, że jest Ci źle, to zmień to, metody dwupunktu każdemu pomogą a zmianę odczujesz szybciej niż myślisz.